Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

banner

Papírová archeologie 2 - ohlasy čtenářů

 

Děkuji za knihu, teď přišla v naprostém pořádku a po prvním prolistování luxusní publikace, jsem absolutně nadšený. Je to doba mého mládí.


S pozdravem
Petr Kolmann

 


 

Kniha mi dnes v pořádku dorazila a je jedním slovem nádherná. Mé "ábíčkářské" srdce plesá.
Ještě jednou velmi děkuji a přeji hezký den


Jarda "JarKH" Hlaváček

 


 

Kniha mně velmi potěšila. My starší (71 let), co jsme byli prakticky Ábíčkem odkojeni, si rádi zavzpomínáme. Kniha je perfekně zpracovaná, velmi dobře se v ní čtenář orientuje. Abc byl výborný časopis, dnešní ročníky se mu, bohužel, již nemohou vyrovnat. Jistě změnila se doba, a dnešní mladí již nemají takový zájem dělat papíráky. Ale co se dá dělat, tak jde čas. Autorům a vlastně všem, co se podíleli na archeologii vystřihovánek snad jen jediné – Díky a snad je potěší ohlasy a přibude další díl.


S přátelským pozdravem

Mirek Daněk

 


 

Okamžitě po rozbalení jsem se do Papírové archeologie s obrovským zápalem začetl, stránku po stránce jsem si připomínal mé dětství, kdy jsem objevil časopis ABC (ročník 18) a v něm samozřejmě vystřihovánky, které s několika přestávkami slepuji dodnes. Vždy jsem s netrpělivostí čekal na nové číslo, na to, co si opět budu moci slepit, co si zajímavého přečtu. Řadu let pro mě bylo ABC tím nejlepším časopisem, i dnes se ke starým číslům rád vracím. Kniha je překrásně graficky provedená a vše v ní je velice pečlivě zpracováno. Všem autorům a lidem, kteří se na ní podíleli, patří velký dík. Panu Fajkusovi, Kropáčkovi a Pavelkovi přeji, aby je jejich nadšení neopustilo a dále pokračovali v jejich bohulibé činnosti. Tato kniha zaujme čestné místo v mé knihovně, pokud ji tam vůbec dám, protože ji určitě několikrát přečtu a určitě se k ní budu často vracet.


S pozdravem

Václav Ryant
Co se týče dopravy – večer objednáno, na druhý den bytelně zabaleno a třetí den radostně rozbaleno.


Kniha samotná je skvěle zpracovaná od textů přes nekonečné množství obrázků až po kvalitu stránek a celkově vazbu. Kniha se v žádném případě nemá za co stydět ani co se týče obsahu, ze kterého jde cítit, že byl dělaný srdíčkem.
Přeji mnoho spokojených čtenářů a doufám, že můj a další pozitivní ohlasy budou pro autory motivací pro vytvoření třetího dílu.


Děkuji
Pavel Šišolák